מעבר לתוכן העמוד (מקש קיצור ת)מעבר לפוטר (מקש קיצור פ)מעבר לתפריט נגישות (מקש קיצור נ)מעבר להצהרת נגישות (מקש קיצור ה)מעבר לעמוד צור קשר (מקש קיצור צ)

תאונות דרכים

איך עובד התהליך?

  • נבחן את נסיבות התאונה בכדי להבין מי חברת הביטוח שצריכה לשאת בנזק
  • נאסוף את המסמכים הרפואיים הרלוונטיים ונברר את סוג הפגיעה ומהותה
  • נייצג אותך אל מול חברת הביטוח עד לקבלת פיצוי מקסימלי, ובאם יידרש נגיש תביעה נגד חברת הביטוח
  • נבחן את נסיבות התאונה בכדי להבין מי חברת הביטוח שצריכה לשאת בנזק
  • נאסוף את המסמכים הרפואיים הרלוונטיים ונברר את סוג הפגיעה ומהותה
  • נייצג אותך אל מול חברת הביטוח עד לקבלת פיצוי מקסימלי, ובאם יידרש נגיש תביעה נגד חברת הביטוח

מקרים בהם טיפלנו בתחום

למקרים נוספים >
תאונות דרכים תביעות ביטוח

102,000 ₪

בחור בן 32, נפגע בתאונת דרכים בדרכו לעבודה, בשנת 2016 במנגנון "צליפת שוט". אנו ייצגנו את הנפגע למול הביטוח הלאומי שם נקבעה לו נכות צמיתה בשיעור 5% בגין הגבלת תנועות קלה בצוואר. בשנת 2019 ייצגנו את הלקוח בתביעה להחמרת מצב שם נקבעה לו נכות של 10%. לאחר מו"מ קצר פוצה הלקוח בפיצוי כולל של  102,000 ₪ מעבר לתגמולי המוסד לביטוח לאומי בסך 104,000 ₪.

לסיפור המלא >
תאונות דרכים תביעות ביטוח

234,000 ₪

בחור כבן 37, חד הורי, נפגע בתאונת דרכים בעבודה בשנת 2017 בברכו. אנו ייצגנו את הנפגע למול המוסד לביטוח לאומי, שם נקבעה נכות בשיעור של 5%. לאחר הגשת ערר- נקבעה ללקוח נכות בשיעור 10%. לאחר שהוגשה תביעה לבית המשפט, ייצגנו את הלקוח בתביעה להחמרת מצב ובה נקבעה לו נכות בשיעור 20%.

לסיפור המלא >
תאונות דרכים תביעות ביטוח

260,000 ₪

בחורה כבת 24 נפגעה בתאונת דרכים בדרכה לעבודה, נחבלה בצוואה ופנתה לטיפול פסיכולוגי. אנו ייצגנו את הנפגעת למול המוסד לביטוח לאומי שם נקבעה נכות צמיתה בשיעור 9.75%. לאחר ניהול מו"מ פוצתה הלקוחה בסך של 260,000 ₪ מעבר לתגמולי המוסד לביטוח לאומי בסך 164,000 ₪.

לסיפור המלא >
תאונות דרכים

1,579,000 ₪

מדובר בלקוח שפנה למשרדנו לאחר שטופל משך חודשים רבים במשרד אחר ותיקו לא התקדם. מדובר היה על תאונת דרכים כאשר התובע נהג בשלילה אך לדבריו לא ידע על כך. אנו פעלנו להגשת תביעה, מינוי מומחים רפואיים מטעם בית המשפט וכן השגת מסמכים ממשרד הרישוי שלימדו כי התובע אכן לא היה מודע לעונש הפסילה.

לסיפור המלא >

מאמרים

לכל המאמרים >
ביטוח לאומי

על תסמונת השרוול המסובב בכתף וההתמודדות עמה

ביטוח לאומי

מה הקשר בין סרטן עור לפיצויים מביטוח לאומי?

תאונות עבודה

זכויות נפגע עבודה

רשלנות רפואית

תקופת ההתיישנות בדיני הנזיקין

רשלנות רפואית

נפילות בבתי חולים המהוות רשלנות רפואית

ביטוח לאומי

לקיתם בתסמונת התעלה הקרפלית? בדקו זכאותכם לפיצויים!

שאלות ותשובות בתחום

תאונת דרכים מוגדרת בחוק כ- ”מאורע שבו נגרם לאדם נזק גוף עקב שימוש ברכב מנועי למטרות תחבורה " יש לציין כי עפ”י הקבוע בחוק זכאים לפיצוי נהג ברכב, נוסעי הרכב והולכי רגל שנפגעו ע”י רכב ובתנאי שהתקיימו התנאים הקבועים בחוק.
באופן כללי, מדובר בשימוש ברכב מנועי לצורך תחבורתי (כלומר הגעה ממקום למקום) גם עליה לרכב, ירידה מהרכב, חניה, דחיפה ובלימה, וכן תיקון דרך (למשל, תיקון פנצ'ר) – כל אלה נחשבים לשימוש ברכב למטרת תחבורה.
הרכב המנועי המעורב בתאונה חייב לעמוד בהגדרת החוק. רוב רובם של כלי הרכב המוכרים לנו עונים להגדרה למעט כלי רכב חריגים כגון: כיסאות גלגלים חשמליים. בנוסף, בשנים האחרונות מתרחב השימוש ברכבים כגון : קורקינט חשמלי, אופניים חשמליים וקולנועית, לגביהם המצב המשפטי אינו ברור לחלוטין.
הכלל הבסיסי הוא שנהג הרכב או הנוסעים ברכב זכאים לפיצוי רק מהחברה שביטחה את הרכב בו הם נסעו בביטוח חובה. הולכי מרגל יתבעו את הביטוח של הרכב ממנו הם נפגעו וישנם מצבים מורכבים יותר בהם צריך להתייעץ עם עורך דין שבקי בסוגייה.
הנפגע זכאי לפיצוי הן בשל נזק ממוני (הפסדי שכר, הוצאות וכו) והן נזק בלתי ממוני (כאב וסבל).
סכום הפיצוי שזכאי הנפגע תלוי בחומרת הפגיעה ובנתוניו האישיים של הנפגע.
• חומרת הפגיעה נמדדת ב”אחוזי נכות” בהתאם למנגנונים הקבועים בחוק.
• הפיצויים נקבעים לפי אחוזי הנכות של המבוטח יחד עם נתוניו האישיים כגון גיל, השכלה, שכר חודשי לפני התאונה ויכולת השתכרות העתידית אם התאונה לא הייתה מתרחשת

צור קשר

בואו נבחן יחד את סיכוייכם לקבלת פיצויים

    תודה, קבלנו את הפרטים שלך

    צוות המשרד יחזור אלייך ב-48 שעות הקרובות